Kevätsesongin 2020 teematunnit Korso Gymillä

Kevätsesongin 2020 teematunnit Korso Gymillä

Tammikuu

Perjantai 3.1. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 4.1. Klo 09.00-10.00 — TRX-Jooga (Päivi)

Sunnuntai 5.1. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 7.1. Klo 06.15-07.05 — TRX-Core (Päivi)

Perjantai 10.1. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 11.1. Klo 09.00-10.00 — Tehomuokkaus (Päivi)

Sunnuntai 12.1. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 14.1. Klo 06.15-07.05 — TRX-Core (Päivi)

Perjantai 17.1. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 18.1. Klo 09.00-10.00 — Lavis (Päivi)

Sunnuntai 19.1. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 21.1. Klo 06.15-07.05 — TRX-Core (Päivi)

Perjantai 24.1. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 25.1. Klo 09.00-10.00 — Pallojumppa (Päivi)

Sunnuntai 26.1. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 28.1. Klo 06.15-07.05 — TRX-Core (Päivi)

Perjantai 31.1. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

 

Helmikuu

Lauantai 1.2. Klo 09.00-10.00 — Body (Päivi)

Sunnuntai 2.2. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 4.2. Klo 06.15-07.05 — Barre (Päivi)

Perjantai 7.2. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 8.2. Klo 09.00-10.00 — Vahvistuu myöh. 

Sunnuntai 9.2. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 11.2. Klo 06.15-07.05 — Barre (Päivi)

Perjantai 14.2. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 15.2. Klo 09.00-10.00 — TRX-Jooga (Päivi)

Sunnuntai 16.2. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 18.2. Klo 06.15-07.05 — Barre (Päivi)

Perjantai 21.2. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 22.2. Klo 09.00-10.00 — Lavis (Päivi)

Sunnuntai 23.2. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 25.2. Klo 06.15-07.05 — Barre (Päivi)

Perjantai 28.2. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 29.2. Klo 09.00-10.00 — Vatsa-Pakara (Päivi)

 

Maaliskuu

Sunnuntai 1.3. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 3.3. Klo 06.15-07.05 — Pallojumppa (Päivi)

Perjantai 6.3. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 7.3. Klo 09.00-10.00 — Core-Pilates (Päivi)

Sunnuntai 8.3. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 10.3. Klo 06.15-07.05 — Pallojumppa (Päivi)

Perjantai 13.3. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 14.3. Klo 09.00-10.00 — Perfect Body (Päivi)

Sunnuntai 15.3. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 17.3. Klo 06.15-07.05 — Pallojumppa (Päivi)

Perjantai 20.3. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 21.3. Klo 09.00-10.00 — TRX-Jooga (Päivi)

Sunnuntai 22.3. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 24.3. Klo 06.15-07.05 — Pallojumppa (Päivi)

Perjantai 27.3. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 28.3. Klo 09.00-10.00 — Lavis (Päivi)

Sunnuntai 29.3. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 31.3. Klo 06.15-07.05 — Pallojumppa (Päivi)

 

Huhtikuu

Perjantai 3.4. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 4.4. Klo 09.00-10.00 — Core-Pilates (Päivi)

Sunnuntai 5.4. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 7.4. Klo 06.15-07.05 — Core-Pilates (Päivi)

Perjantai 10.4. Ei tuntia 

Lauantai 11.4. Klo 09.00-10.00 — Circuit (Päivi)

Sunnuntai 12.4. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 14.4. Klo 06.15-07.05 — Core-Pilates (Päivi)

Perjantai 17.4. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 18.4. Klo 09.00-10.00 — Pallojumppa (Päivi)

Sunnuntai 19.4. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 21.4. Klo 06.15-07.05 — Core-Pilates (Päivi)

Perjantai 24.4. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 25.4. Klo 09.00-10.00 — Tehomuokkaus (Päivi)

Sunnuntai 26.4. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 28.4. Klo 06.15-07.05 — Core-Pilates (Päivi)

 

Toukokuu

Perjantai 1.5. Ei tuntia

Lauantai 2.5. Klo 09.00-10.00 — Kahvakuula (Päivi)

Sunnuntai 3.5. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 5.5. Klo 06.15-07.05 — Vatsa-Pakara + Body (Päivi)

Perjantai 8.5. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 9.5. Klo 09.00-10.00 — TRX-Jooga (Päivi)

Sunnuntai 10.5. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)

Tiistai 12.5. Klo 06.15-07.05 — Vatsa-Pakara + Body (Päivi)

Perjantai 15.5. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 16.5. Klo 09.00-10.00 — Lavis (Päivi)

Sunnuntai 17.5. Klo 10.00-11.00 — Flow Jooga (Paula)

Tiistai 19.5. Klo 06.15-07.05 — Vatsa-Pakara + Body (Päivi)

Perjantai 22.5. Klo 09.00-10.00 — Core (Paula)

Lauantai 23.5. Klo 09.00-10.00 — Body (Päivi)

Sunnuntai 24.5. Klo 10.00-11.00 — Yin Jooga (Paula)

Tiistai 26.5. Klo 06.15-07.05 — Vatsa-Pakara + Body (Päivi)

Perjantai 29.5. Klo 09.00-10.00 — Yin Jooga (Paula)

Lauantai 30.5. Klo 09.00-10.00 — Core-Pilates (Päivi)

Sunnuntai 31.5. Klo 10.00-11.00 — Core (Paula)